Obraz

ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY JAKOŚCIOWE

wspieramy produkcję

Naszą działalność rozpoczęliśmy świadcząc usługi dla branży automotive, która dzięki swojemu restrykcyjnemu podejściu do kwestii jakości jest najbardziej wymagającą ze wszystkich branż produkcyjnych. Od 2012 roku nasi operatorzy przeselekcjonowali i naprawili miliony komponentów, które dostarczone zostały do wszystkich wiodących producentów samochodów, takich jak: BMW, Skoda, FIAT, Volkswagen, Alfa Romeo, Citroen, Jaguar, Volvo, Ford, Toyota, Land Rover i wielu innych.

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wspierania branży motoryzacyjnej. Wśród naszych klientów znajdują się firmy z branż AGD, RTV, wyposażenia wnętrz, producenci opakowań, czy firmy zajmujące się sprzedażą i posiadające własne magazyny.
Pomagamy firmom na wielu płaszczyznach, gdzie w krótkim okresie czasu potrzebne są dodatkowe ręce do pracy: przepakowujemy towar na wysyłkę, przeklejamy duże ilości etykiet, naprawiamy, montujemy i selekcjonujemy komponenty.

NASZA OFERTA

czynności, które wykonujemy

Obraz

Selekcja komponentów

Pomagamy naszym klientom, gdy potrzebna jest kontrola jakości gotowego wyrobu lub półwyrobu. Jesteśmy elastyczni, działamy szybko i znamy się na naszej pracy.

Obraz

Montaż

W razie sezonowego wzrostu zamówień wspomagamy w pracy działy montażu. Przejmujemy na siebie część lub całość procesu, a realizacja Twoich zamówień jest bezpieczna.

 
Obraz

Przepakowanie

Twój klient zmienił sposób pakowania, gdy produkcja wielotysięcznej partii materiału jest już na ukończeniu? Blistry, woreczki, papier antykorozyjny… nie dojechały na czas, a produkcja musiała rozpocząć się wcześniej? Wesprzemy Cię w rozwiązaniu takiego problemu.

Obraz

Naprawa

Wspieramy klientów, gdy specyfika procesu sprawia, że część komponentów wymaga drobnych prac naprawczych zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży lub dalszej obróbki. W ramach tej usługi wykonujemy czynności takie jak: obcinanie wypływek, polerowanie powierzchni, oczyszczanie odlewów, wyważanie, odzyskiwanie części komponentu, usuwanie zabrudzeń – cokolwiek tylko jest potrzebne.

NASI PARTNERZY

dla nas dobra współpraca jest najważniejsza

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

PRZEJDŹ DO SYSTEMU RAPORTOWANIA

KONTAKT

zapraszamy do współpracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą RODO