x
Wybierz język
Stanowisko: Specjalista ds. nowych projektów
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod: 009 19

Opis:

Tytuł stanowiska: Specjalista ds. nowych projektów

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym (w godzinach 8-16)

Obowiązki:

- praca w obszarze konsultingowo - administracyjnym

- codzienny kontakt z Klientami (także w j. angielskim)

- mailowe oraz telefoniczne wsparcie Klientów

- utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych

- dbanie o wysokie standardy jakości obsługi

- branie udziału w wycenach nowych projektów dla branż AGD, RTV i automotive

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub status studenta zaocznego (mile widziane kierunki takie jak zarządzanie i inżyniera produkcji)

- dobra znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość Excela

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność

Wynagrodzenie: 2000zł netto + dodatki

Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową (z możliwością przejścia pod zakład)

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) poprzez link: https://selekt.traffit.com/public/an/8

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności