x
Wybierz język
Stanowisko: Pracownik produkcji
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod: 001 18

Opis:

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19749.

Tytuł stanowiska: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Czechowice - Dziedzice

Wynagrodzenie: 17,50 zł brutto/h

Branża: Pracownik fizyczny

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Zadania:

- praca na linii produkcyjnej

- kontrola wizualna produkowanych detali

- obsługa wtryskarek

Wymagania:

- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok

- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie:

- wynagrodzenie stałe, dodatki

Inne benefity

- dobrze zorganizowane zaplecze socjalne (jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) poprzez link:

https://selekt.traffit.com/public/an/4 lub na adres magdalena.zolnierz@selekt.info

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności