x
Wybierz język
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod:

Opis:

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19749.

Tytuł stanowiska: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice

Zadania:

- praca na linii produkcyjnej

- kontrola wizualna produkowanych detali

- obsługa wtryskarek

Wymagania:

- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok

- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie: stałe 17,50 zł brutto/h + dodatki

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Inne benefity: dobrze zorganizowane zaplecze socjalne (jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) przez link:

Kontakt ws. oferty: Paulina tel. 534 742 847, paulina.pfeifer@selekt.info

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności