x
Wybierz język
Stanowisko: Monter Form Wtryskowych
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod:

Opis:

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 19749.

Tytuł stanowiska: Monter Form Wtryskowych - Praca dla mężczyzn

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Branża: Produkcja

Zadania:

- praca z formami wtryskowymi i ich otoczeniem,

- składanie i czyszczenie form,

- drobne prace naprawcze (spawanie, szlifowanie, drążenie itp.),

- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- wykształcenie: zawodowe lub techniczne;

- umiejętności: znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi komputera, obsługa przyrządów, sprzętu, narzędzi i maszyn ślusarskich,

- uprawnienia: obsługa wózków jezdniowych i urządzeń transportu bliskiego,

- spostrzegawczość.

- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

- 19 zł brutto/h

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- wynagrodzenie stałe

Dni pracy: poniedziałek – piątek / III zmiany

Inne benefity: dobrze zorganizowane zaplecze socjalne(jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV przez link: https://selekt.traffit.com/public/an/U0RrPQ==

Kontakt ws. oferty: Paulina tel. 534 742 847, paulina.pfeifer@selekt.info

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności