x
Wybierz język
Stanowisko: Mielarz
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod: 114 18

Opis:

Oferta pracy tymczasowej za pośrednictwem SEL-WORK, marki należącej do firmy Szymon Kardaś KS, wpisanej do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 11912.

Tytuł stanowiska: Mielarz

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Wynagrodzenie: 18 zł brutto/h

Branża: Produkcja

Dni pracy: Praca poniedziałek- piątek

I zmiana 6-14

Zadania:

- obsługa młynka do tworzyw sztucznych

- mielenie niezgodnych komponentów z tworzyw sztucznych

- pobieranie komponentów NOK z produkcji i separatora braków

- obsługa komputera i oprogramowania (Office, CDN)

- wypełnianie stosownych druków i dokumentów na mielarni

Wymagania:

- sprawność manualna

- brak przeciwwskazań do pracy na hali produkcyjnej

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- wynagrodzenie stałe

Inne benefty: dobrze zorganizowane zaplecze socjalne(jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres magdalena.zolnierz@selekt.info

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności