x
Wybierz język
Stanowisko: Kierownik kontroli jakości
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod: 007 19

Opis:

Tytuł stanowiska: Kierownik kontroli jakości

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Zadania:

- ogólny nadzór nad pracownikami działu kontroli jakości (weryfikacja przydzielania i podziału pracy, współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za dostawy/wysyłki)

- nadzór nad pomiarami (pilnowanie terminów i zarządzanie osobami mierzącymi, wyrywkowa kontrola wykonywanych przez nich pomiarów oraz koordynowanie prac ze zlecającymi próby, kontrola częstości pomiarów, ich zgodności /jej braku z planem kontroli, wyciąganie wniosków i wprowadzanie korekt, kontrola pomiarów przy trudnych lub nowo wdrażanych projektach)

- nadzór nad sprzętem pomiarowym, informowanie o konieczności zakupu danego sprzętu, uczestnictwo w zakupie/wyborze sprzętu

- nadzór nad szkoleniami pracowników w dziale kontroli jakości (analiza braków w szkoleniach i nadzór nad ich organizacją)

- prowadzenie szkoleń wewnętrznych, (np. rysunek techniczny, MSA, maszyny pomiarowe, SPC i inne)

- wprowadzanie i przeszkalanie nowych pracowników do działu kontroli jakości

- ocena pracy pracowników pod kątem przyznawania comiesięcznych premii, oraz okresowa ocena pracowników

- właściwa interpretacja wyników jakościowych /pomiarowych /statystycznych i podejmowanie decyzji o zatwierdzeniu / odrzuceniu produktu, wraz z zatwierdzaniem wzorców wyrobów

- opracowywanie i wypełnianie wszelkiej dokumentacji jakościowej związanej z realizacją produkcji (np. druki, protokoły, analizy, raporty, zbieranie i weryfikacja danych, wykresy, karty charakterystyki, indeksy, PPAP, wykonywanie fotografii, itp.)

- asysta przy rozwiązywaniu wszelkich problemów jakościowych i udział w analizie nowych projektów pod kątem metrologicznym

Wymagania:

- minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości

- wykształcenie wyższe (inżynieryjne)

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z normą ISO TS

- umiejętności z zakresu zarządzania ludźmi

Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia

Oferujemy:

- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników w pracy

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę /pełny etat

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) poprzez link:

https://selekt.traffit.com/public/an/7 lub na adres magdalena.zolnierz@selekt.info

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności