x
Wybierz język
Stanowisko: Ślusarz narzędziowy
Kraj: Polska
Miasto/Region: Czechowice-Dziedzice
Kod: 008 19

Opis:

Tytuł stanowiska: Ślusarz narzędziowy / pracownik narzędziowni

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Zadania:

- praca z formami wtryskowymi i ich otoczeniem

- składanie i czyszczenie form

- drobne prace naprawcze

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziani ślusarze, tokarze, mechanicy samochodowi i pokrewne zawody)

- znajomość rysunku technicznego

- zdolności manualne

- komunikatywność oraz samodzielność

Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia

Benefity: Nowe i dobrze zorganizowane zaplecze socjalne (jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką; prysznice; toalety)+ na hali dostępna woda i soki Herbapol

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie

- praca pon-pt w systemie 2-zmianowym (I tydzień 13.45-21.45, II tydzień 5.45-13.45 i tak w cyklu)

- dla chętnych istnieje możliwość pracy również w weekendy płatne 100% więcej

Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową/pełny etat

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) poprzez link:

https://selekt.traffit.com/public/an/6 lub na adres magdalena.zolnierz@selekt.info

x
Polityka prywatności

Tekst polityka prywatności